عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول است٬ در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.
عکاسی تبلیغاتی ضمن برخورداری از تمامی خصوصیات یک عکس صنعتی، به مولفه های دیگری نیز نیازمند است. هدف عکاسی تبلیغاتی فقط معرفی کالا نیست، بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده از محصول تولید شده است. به بیان ساده تر، عکاسی تبلیغاتی باید بیننده را به خرید کالا علاقمند و راغب کند، همانند یک تیزر تلویزیونی، اما با راه و روشی متفاوت.
در این شاخه از عکاسی، عکاس معمولا سعی می کند ضمن تاکید بر جنبه های مثبت کالا و یا حتی مهم ترین جنبه کاربردی آن، با در نظر گرفتن طیف مخاطب، اقدام به تهیه عکس کند تا بتواند به طور بیار ظریف، جذاب و مفید کالا را در دید مشتری به یک نیاز تبدیل کند. دسترسی به این امر مهم با یک عکس، مستلزم تجربه بالا و معلومات به روز در زمینه روانشناسی، جامعه شناسی، گرافیک و ... است. به همین دلیل اکر عکاسان تبلیغاتی معروف دنیا در حقیقت یک تیم تبلیغاتی هستند.
تهران، سهروردی شمالی، پلاک 297، طبقه 3، واحد 5 52 37 47 88 info@ roozeabi.com

آتلیه روز آبی

آتلیه روز آبی با پشتوانه تجربه ای که در سالیان گذشته به دست آورده است، در انجام اموری نظیر: طراحی گرافیک (لوگو، اوراق ادرای، پوستر، بروشور، کاتالوگ، صفحه آرایی کتاب و نشریه  و ...، بسته بندی، آگهی و ...)؛ عکاسی صنعتی و پرتره؛ مشاوره تبلیغات و چاپ در کنار شما است.
 

 

خبرنامه

برای دریافت خبرنامه لطفاً نام و ایمیل خود را ثبت کنید.